montazs

Aktuális állásajánlatok

Tevékenységünk bővítéséhez az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársakat:

GÉPÉSZMÉRNÖK

Feladata:

  • Célgépek, szerelősorok tervezése (Pro/E, Inventor)
Elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség (automatizálás, gépgyártástechnológia, géptervezés, mechatronika szakirány)
  • Tervezés területén szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előnyt jelent.

VILLAMOSMÉRNÖK

Feladata:
  • elektromos tervező és programozó munkák elvégzése
  • PLC és PC rendszerek programozása
Elvárások:
  • villamosmérnök végzettség
  • Előny: Delphi, ePLAN, Siemens, Omron és Bosch PLC ismerete

GÉPLAKATOS

Feladata: lakatos és szerelő munkák elvégzése
Elvárások: szerszámkészítő, géplakatos vagy mechanikai műszerész végzettség

ELEKTROMŰSZERÉSZ

Feladata: elektromos szerelési munkák elvégzése
Elvárások: műszerész végzettség

Kreatív munkatársak jelentkezését várjuk, pályakezdőkét is.
Jelentkezéseket az info@elmeaut.hu e-mail címre várjuk a pozíció megjelölésével.